БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 2000 ГРН
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Emile Henry

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Купити керамічний посуд Emile Henry — створити автентичну атмосферу на кухні!

 

Смак страви багато в чому залежить від способу приготування та посуду, в якому готується їжа. Компанія Emile Henry подбала про те, щоб будь-яка господиня змогла втілити в життя свої задуми та здивувати фінальним результатом. Страви, повільно тушковані в керамічному посуді Emile Henry, набувають багату смакову гаму та особливий, неповторний аромат. Продукти зберігають всі корисні елементи, оскільки не піддаються впливу різкої зміни температури. Приготувати страву та подати її красиво — завдання кераміки Emile Henry.

 

Високоякісний керамічний посуд Emile Henry — поєднання бездоганної якості, новітніх технологій та французьких традицій. Невелика майстерня була організована в 1850 році. Гончарі вручну виробляли підставки, баночки, горщики та інші популярні вироби. За півтора століття династія Анрі перетворила гончарну майстерню в сучасне виробництво, в основі роботи якого лежать лабораторні дослідження. Сьогодні продукція відома у багатьох країнах світу, але виробництво до сих пір здійснюється виключно у Франції, на півдні Бургундії.

 

Керамічний посуд Emile Henry — запорука здорового харчування!

 

Компанія Emile Henry має важливе завдання — виробляти кухонне начиння без шкоди навколишньому середовищу, тому на заводі впроваджено безвідходне виробництво. Завдяки застосуванню новітніх технологій вдалося домогтися мінімального вмісту вуглекислого газу. Також був знижений рівень використовуваної енергії: на виробництві відходи вдруге переробляються, а використана вода повторно подається на виробничі лінії. Компанія Emile Henry особливу увагу приділяє підбору сировини для виробництва керамічного посуду. Застосовуються тільки натуральні матеріали: мінеральні оксиди, необроблена глина, глазур. Торгова марка Emile Henry гарантує повну безпеку для здоров'я, оскільки посуд не містить свинець, нікель, кадмій.

 

Керамічний посуд Emile Henry володіє численними перевагами. Високий рівень міцності забезпечує експлуатацію в побуті та закладах громадського харчування. Максимальний температурний режим — 250оС. Стійкість до механічного впливу дає можливість розрізати продукти металевим ножем прямо в посуді. Продукти зберігають всі корисні властивості. Керамічний посуд нагрівається повільно, тому підходить для тушкування овочів, риби та м'яса протягом тривалого часу. Варто відзначити і естетичну привабливість. В результаті інтенсивного використання керамічний посуд не втрачає яскравість, початкову красу та експлуатаційні характеристики. Насичений колір не тьмяніє при дотриманні вимог по догляду.

 

Торгова марка Emile Henry — гарантія якості та безпечної продукції!

 

Виробництво керамічного посуду — відповідальний процес, де кожен працівник підписує готовий виріб своїми знаком. Вироби Emile Henry мають високу якість та адаптовані під нові тенденції в кулінарії. У своїй лабораторії працівники компанії постійно розробляють нові зразки та пропонувати дійсно оригінальні, інноваційні вироби. Керамічний посуд Emile Henry заслужено користується високим попитом. Інтернет-магазин Le Gourmet — найкращий магазин посуду Emile Henry, який пропонує широкий асортимент кераміки для запікання та найкращі ціни.

Розгорнути
Вгору