Le Gourmet - concept store with top kitchen brands.

 

Le Gourmet - це бутік посуду і товарів преміальної якості для дому. Ми ретельно вивчаємо і відбираємо лише кращі європейські та українські бренди, які поділяють однакові цінності - екологічність і безпечність матеріалів, високий контроль виробництва і якості продукції, практичність і надійність у користуванні. Для нас дуже важливий дизайн, щоб будь-який посуд нашого магазину став стильною окрасою вашої кухні.

 

Велика увага приділяється деталям. Прагнемо, щоб кожен виріб Вас радував, і дарував естетичне задоволення, а процес приготування перетворювався на свято. Кращі виробники дозволять Вам доторкнутися до високої кухні і здивувати гостей вишуканим сервіруванням.

 

Le Gourmet з радістю допоможе Вам у виборі декору, текстилю, зробити будинок ще більш затишним і комфортним. У нас зібрано як безліч унікальних ексклюзивних речей, так і класичні колекції, що дозволить Вам експериментувати зі стилями і вибирати те, до чого лежить душа.

 

Ми цінуємо кожного клієнта, і прагнемо завжди допомогти, надаючи тільки висококласне обслуговування. Індивідуальний підхід, грамотна консультація фахівців, швидке виконання замовлень і кращий сервіс - це основа нашого підходу до роботи. Також відкриті для професіоналів, які бажають підібрати якісні та красиві речі для свого закладу.

 

Наш магазин співпрацює напряму з більшістю фабрик, дозволяючи контролювати якість і дотримуватися мінімальниих термінів поставки. Вся наша продукція має сертифікати відповідності та гарантії.